speedfashion napisał(a):

|
Jeśli ktoś dzisiaj idzie na ten trening z Maaaskantem, to niechaj wyperswaduje mu, żeby za Jaliensa zagrał Czekaj - chociaż w jednym meczu, tak na próbę. Z Koroną radził sobie dobrze, a Korona to "rewelecja" (tfu!) rozgrywek jesiennych. Takie posunięcie może nieco orzeźwić atmosferę w szatni.
|
Oczywiście jako wierny kibic Wisły znasz stan zdrowia i formę Czekaja, prawda? Bo inaczej byłbyś...... (wpisz sobie dowolne obraźliwe słowo)