Nie ma to jak niczym nieuzasadnione czarnowidztwo. Same nonsensy.
Parejko ? A dlaczego nie, wiosną grał genialnie, Irsak też bywa przydatny podobnie jak Paljić (akurat z Legią obaj zagrali poprawnie). Diaz to nie przedłużenie tylko wypożyczenie które fajnie że sie skończy i bardzo dobrze, podobnie Lameyowi kończy sie kontrakt i super dobrze. Na Bitona kasa się znajdzie a Nunez musi jeszcze swoją przydatność udowodnić. A kasa skąd ? A np. z LE.
Oczywiście jak przyjdą nowi to będą ...gorsi...co to człowieku piszesz ? Akurat Stan ma WIĘKSZOŚĆ transferów bardzo dobrych na 5 wiosną 3 b.dobre (Genkow bo bramki wówczas strzelał, Parejko bo był najlepszym bramkarzem ligi, no i Melikson), zaś teraz na 6 aż 4 wydają sie okay (Jovanović, Nunez, Iliew i Biton) ... swoją droga to ile trzeba złej woli aby zakładać że ci co przyjdą będą gorsi , ech szkoda gadać ...bez odbioru.
szprotson napisał(a):

"Nasze rezerwy zremisowały w Kielcach"
Sergei Pareiko - Dragan Paljic, Michał Czekaj, Gordan Bunoza, Junior Diaz - Cezary Wilk, Daniel Brud, Łukasz Garguła (90. Ivica Iliev), Tomas Jirsak (70. Patryk Małecki), Andraż Kirm - David Biton (81. Cwetan Genkow).
no sami rezerwowi...
|
Acha to Jovanović lub Lamey nie są na bocznej PO, para bocznych na podstawowa jedenastkę to Diaz i Paljić a to bardzo nowatorskie, a Wilk to zawodnik z podstawowej jedenastki ...
A tak bez demagogii:
Powinno być wówczas :
Parejko - Lamey (choć dziś wiemy że lepszy Jovanović), Chavez, Jaliens, Diaz (choć dziś wiemy że to jest kiepski pomysł, jak z Jaliensem) - Nunez, Sobolewski, Melikson, Małecki, Iliew - (wóczas w ataku) Genkow (oby trener podtrzymał jednak grę Bitona)
A było:
Sergei Pareiko - Dragan Paljic (bo na PO grać powinien Jovanović a grałby Lamey), Michał Czekaj, Gordan Bunoza, Junior Diaz (choć Ja tam wolę Palijcia) -Cezary Wilk, Daniel Brud, Łukasz Garguła, Tomas Jirsak, Andraż Kirm - David Biton
No tak wówczas to była podstawowa jedenastka
. . . doceniam poczucie humoru. No ale rozumiem że przy kontuzjach Meliksona, Małeckiego i Genkowa niektórym sie juz w głowach poplątało kto był rezerwowym a kto nie.