milosz napisał(a):

Jasne bo z nikim nie przedłużymy kontraktu (!?) i nikogo nie wykupimy (!?), to takie bla, bla.
Kadrę mamy szeroką a w kolejnym okienku jeszcze ją wzmocnimy. Przypominam że nasze rezerwy zremisowały z Koroną w Kielcach. Potrzeba jedynie 3 lub 4 nowych zawodników i stały angaż dla tych co są przydatni. Ostatnio przychodziło odpowiednio 5 i 6 nowych zawodników teraz już takiej potrzeby nie ma. Kilka jakościowych transferów, przedłużenie kontraktów z właściwymi piłkarzami, wykupienie przydatnych i lepsza praca trenera, a nie wieszczenie końca świata.
|
A kto z nich nadaje sie do przedluzenia? Pareiko, Jirsak, Lamey, Diaz, Paljic tak z czystym sercem?
A czy znajdzie sie 2 banki na Bitona i Nuneza?
W pierwszym prypadku przyjda inni oczywiscie ale watpliwe ze lepsi - kasa.
W drugim - poprostu kasa.