Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6022
Stary 04.10.2011, 13:59
czyli ze nagle finezyjnemu Argentynczykowi, niedoszłemu Meliksonowi przeszkadza piłka ? Radkowi nie przeszkadza, czasem stwarza problemy, dla Czarka owszem -nie jest niezbędna ale Nunez to chłop który ma wychodzić do piłkii i ją podawac, wychowany w kraju w którym tak własnie gra srodkowy pomocnik. I ty mi piszesz ze jego umiejętności techniczne są niskie? Sory, ale chłop który co mecz próbuje założyc każdemu z przeciwników dziure nie ma słabych umiejętności technicznych.(słaby technicznie zawodnik nawet nie wie co to jest dziura...) On jest po prostu chyba .......**ęty i dokonuje złych wyborów/decyzji. Czasem jest zbyt lekkomyślny, ale nie twórzmy mitów ze chłop technicznie jest słaby.Ale w meczu z Legią powinien zejść po 30 minutach, był bardzo słaby.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując