Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6020
Stary 04.10.2011, 13:55
W ogóle wystawmy 10 bramkarzy i 1 obrońcę!

Cytat:
zapewne nie bywale skuteczne w naszej lidze.
W naszej lidze, w której 80% drużyn się broni? Na pewno to by było zajebiście skuteczne. System defensywny może się sprawdzić przeciw mocnej drużynie na wyjeździe, ale u siebie, to przecież Wiśle ma zależeć, żeby wygrywać, a większość drużyn z zadowoleniem przyjęłaby tutaj remis. Jeśli w sparingach, zwanych meczami polskiej ligi nie możemy grać atakiem pozycyjnym, to może w ogóle zapomnijmy o grze w piłkę i skupmy się na czymś innym. Bo kiedy mamy się tego nauczyć, jeśli nie przeciw Zabrzom, Lubinom i innym Chorzowom. Po co sprowadzano króla strzelców ligi serbskiej, Ilieva, niezłego napastnika, jakim jest Biton, czy Meliksona? Po to, żeby się bronić przed Bełchatowem? Po co sprowadzano drogich w utrzymaniu obrońców? Żeby pokazywali, że nie potrafią grać? Kto odpowiada za te transfery i czy ten ktoś konsultował je z Maskantem? Bo jeśli tak, to sam trener jest winny i powinien ponieść konsekwencje swoich mylnych decyzji. Mamy grać defensywnie, bo przegraliśmy z Legią i w LE. Niemniej, to grając ofensywnie wygraliśmy z Amicą. Może jednak zamiast murować bramkę, trener z piłkarzami wzięliby się do wytężonej pracy, zaczęli się starać, zamiast się idiotycznie uśmiechać po porażce takiej, jak ta w Warszawie i może wtedy coś by z tego było?
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując