Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6017
Stary 04.10.2011, 13:20
Macie rację panowie wyżej. Moim zdaniem chęć ładnej gry się skończy równie szybko jak się skończyła sezon temu. Nadal brak obrony i pomocy która szybko się organizuje i odbiera, która umie pograć piłką i nie traci jej po 2, 3 podaniach po wyjściu z połowy.
Maaskant pewnie wróci do mentalności "na traktorzyste" i zaczinemy punktować.
..
Odpowiedz cytując