|
Macie rację panowie wyżej. Moim zdaniem chęć ładnej gry się skończy równie szybko jak się skończyła sezon temu. Nadal brak obrony i pomocy która szybko się organizuje i odbiera, która umie pograć piłką i nie traci jej po 2, 3 podaniach po wyjściu z połowy.
Maaskant pewnie wróci do mentalności "na traktorzyste" i zaczinemy punktować.
. .
|