Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4757
Stary 04.10.2011, 12:28
Polecam wpis na blogu Supergigant:
http://supergigant.blox.pl/2011/10/N...go-maluja.html

Jak widać, nawet dziennikarze GW (nie wiem, czy nie byli) potrafią być obiektywni.
Odpowiedz cytując