Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6016
Stary 04.10.2011, 11:55
Greebo napisał(a):Wyświetl post
A co do Maaskanta, to dla mnie jego największą jego winą jest to że posłuchał tych wszystkich mędrców którzy na początku sezonu płakali ze gramy zbyt defensywnie. Od meczu z Lechem staramy się iść do przodu co przy żenujacej sprawności większości naszych obrońców kończy się tak a nie inaczej. Zwłaszcza z Legia trzeba było się zamurować – tak jak w El.LM, niech się mordują, zwłaszcza że jednak nasze możliwości ofensywne były mocno ograniczone przez kontuzje. Czas na bardziej ofensywny futbol powinien przyjść teraz. Jagiellonia, ŁKS, Podbeskidzie, Cracovia oraz PP z Limanowa.
Nie no...święte słowa! Nic dodać, nic ująć.

Mam nadzieje że ze Śląskiem.....zamurujemy a oni sobie rozbiją o nas łeb albo będzie nudne 0:0. Jak sie kończy próba ofensywnej gry z zespołem Lenczyka przekonaliśmy się rok temu my, a w tym roku zarówno Lech jak i Polonia.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując