Wyświetl pojedynczy post
Greebo
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6013
Stary 04.10.2011, 11:39
Wy naprawdę spodziewaliście sie ze będziemy w stanie wygrać 2 kolejne wyjazdowe ligowe spotkania z Lechem i Legia grając przy tym efektowną piłkę lub że powalczymy mocniej z Twente

Zejdźcie na ziemie zamiast p.. o zmianie trenera. Gramy jak gramy, lepiej niz rok temu, ciut gorzej niz na wiosnę, mamy fatalnych obrońców ale swoje robimy. W lidze sytuacja nasza jest w tym momencie więcej niz dobra. Osobiście spodziewałem sie ze na tym etapie rozgrywek – uwzględniając terminarz spotkań - nasza strata do Lecha cz Legii będzie wynosić kolo 7-8 pkt a tracimy ledwie 4 i to nie do tych najgroźniejszych rywali. Teraz powinniśmy dość szybko nadrabiać stracony dystans, jak nie przegramy we Wrocławiu ( a nie sadze by sie tak stało) to zimę spędzimy na fotelu lidera. A na wiosnę powinno byc z górki.

A co do Maaskanta, to dla mnie jego największą jego winą jest to że posłuchał tych wszystkich mędrców którzy na początku sezonu płakali ze gramy zbyt defensywnie. Od meczu z Lechem staramy się iść do przodu co przy żenujacej sprawności większości naszych obrońców kończy się tak a nie inaczej. Zwłaszcza z Legia trzeba było się zamurować – tak jak w El.LM, niech się mordują, zwłaszcza że jednak nasze możliwości ofensywne były mocno ograniczone przez kontuzje. Czas na bardziej ofensywny futbol powinien przyjść teraz. Jagiellonia, ŁKS, Podbeskidzie, Cracovia oraz PP z Limanowa.
Ostatnio edytowane przez Greebo : 04.10.2011 o godz. 11:41.
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."

Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
Odpowiedz cytując