Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6012
Stary 04.10.2011, 11:24
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
To nie wina trenera w Polonii, lecz po prostu przeciętnych graczy. Trałka to jest ligowy wyjadacz według ciebie Lepszy od Sobola, Borysiuka, Murawskiego Polonia ma słaby skład, ostro przepłacony. Sadlok za 500 tys. euro ... no bez jaj, Sobiech był wart 600 tys. euro, kosztował 1 mln euro, chcę uświadomić, że z dużymi kwotami nie idzie w parze jakość.

Przypomnę, że my za Maaskanta po prawie 1,5 roku nie mamy stylu, taktycznie nie jesteśmy ułożeni odpowiednie, gramy indywidualnościami, zbyt defensywnie (z 3 defensywnymi graczami w ŚP) tylko pytanie jest takie ... Czy na rynku jest lepszy trener od niego I nie za ogromne pieniądze ...
Zadziwia mnie łatwość z jaką identyfikujesz (i nie tylko ty) przeciętnych graczy w innych drużynach i jednocześnie brak tego samego w stosunku do Wisły. To może pomogę. Czy Nunez, Wilk, Jirsak, Garguła, Lamey, Bunoza, Jaliens, Diaz, Paljić, Kirm i Mały znacząco różnią się od piłkarzy Śląska, Polonii, Legii i Lecha?
Odpowiedz cytując