Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14032
Stary 04.10.2011, 11:10
pan_premier napisał(a):Wyświetl post

Jedyne na czym zyskać może Tusk to na tym, że założy że nikt z głosujących na Palikota nie zagłosowałby na Palikota w PO, a to jest akurat duże uproszczenie i gra niewarta swieczki.

Sorry, mnie coś zarzucasz ale Ty bez sensu piszesz

Ciężko alby Palikot głosił to co głosi w ramach PO. Tej samej PO gdzie jest Gowin, czy Raś, który jest łaskawie traktowany przez Dziwisza. To byłoby nie do pogodzenia w ogóle. A tak, odbiera głosy SLD, które do tej pory było hegemonem jeśli idzie o prymitywny antyklerykalizm i tym podobne głupoty. I tutaj dużo punktuje. Także może ktoś się łapie na to krytykowanie Tuska,które byłoby średnio wairygodne gdyby byli w jednej partii. I na tym buduje swoje poparcie, i gra jest warta świeczki, dla Tuska. A czemu,napisałem to post wyżej. I nie widzę tutaj niczego bezsensownego.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 04.10.2011 o godz. 11:19.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.