Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6009
Stary 04.10.2011, 10:53
Cytat:
kadra Wisły w ME jest najgorszą jaka kiedykolwiek była od czasu jej wprowadzenia
Sorry ale z kadrą ME zrobiono nareszcie porządek bo większość grajków tam biegających powinna grać już w seniorach. Co z tego że jechali kogoś tam po 5:0..., tutaj nie ma się grać o wynik tylko należy wyprodukować kogoś kto będzie miał szanse zaistnieć w pierwszej drużynie. Niech bedą nawet ostatni, niech przegrywają nawet po 5:0 byleby ktoś z tej drużyny wypłynął. Pierwszy nasz sezon w ME to była dopiero tragedia... grać o wynik w ME to już był naprawdę skrajny idiotyzm.

Boiska, akademia piłkarska to priorytety dla naszego klubu. Albo sobie piłkarzy wyprodukujemy albo ich kupimy, tylko że w przypadku tego drugiego trzeba pamiętać że prawdziwa JAKOŚĆ zaczyna się od kwot mln euro za zawodnika.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.10.2011 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując