Cytat:
|
kadra Wisły w ME jest najgorszą jaka kiedykolwiek była od czasu jej wprowadzenia
|
Sorry ale z kadrą ME zrobiono nareszcie porządek bo większość grajków tam biegających powinna grać już w seniorach. Co z tego że jechali kogoś tam po 5:0..., tutaj nie ma się grać o wynik tylko należy wyprodukować kogoś kto będzie miał szanse zaistnieć w pierwszej drużynie. Niech bedą nawet ostatni, niech przegrywają nawet po 5:0 byleby ktoś z tej drużyny wypłynął. Pierwszy nasz sezon w ME to była dopiero tragedia... grać o wynik w ME to już był naprawdę skrajny idiotyzm.
Boiska, akademia piłkarska to priorytety dla naszego klubu. Albo sobie piłkarzy wyprodukujemy albo ich kupimy, tylko że w przypadku tego drugiego trzeba pamiętać że
prawdziwa JAKOŚĆ zaczyna się od kwot mln euro za zawodnika.