Marszałek napisał(a):

Widać,że cały cyrk z Palikotem to typowe zagranie taktyczne. Tusk wypuścił go specjalnie bo się boi,że nie miałby z kim budować koalicji.
A tak zawsze te kilka głosów ma, i nie musiałby się bratać z SLD, które podobno jest dogadane z Schetyną. .
|
bez sensu to co piszesz.
jak Palikot zdobędzie 5% to wprowadzi kilku posłów, a nawet 3% dodane PO da im więcej.
Jedyne na czym zyskać może Tusk to na tym, że założy że nikt z głosujących na Palikota nie zagłosowałby na Palikota w PO, a to jest akurat duże uproszczenie i gra niewarta swieczki.
Odnośnie Lisa.
Skompromitował się doszczętnie, ale nietrudno go było dobić, bo jak ktoś chce przywalić za wszelka cenę to jest łatwym celem.
Kaczyński nic tym wywiadem nie zyskał, przekonał przekonanych, nie wierzę, że choć jedna niezdecydowana osoba mogła go po tym programie polubić