Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14028
Stary 04.10.2011, 09:42
Tak patrze się a na bilbordach Palikota i niby jego Ruchu, coś tam pisze że "stop obłudzie" itd. I tak szczerze mówiąc muszę przyznać,że to dość odważne hasło, w przypadku gościa który uderza w tony antyklerykalne, a sam swego czasu wydawał niemalże ultrakatolickie pismo, Ozon. Po drugie ta gospodarka. Przecież on by wszystko rozdawał i refundował. To ma być alternatywa ale dla kogo?I kto w takie głupoty jak głosi ten człowiek wierzy, i bierze je na serio. Przecież to jest zwyczajna ekstrema głupoty,która powinna mieć nie więcej niż 2% poparcia. I to w porywach.

Widać,że cały cyrk z Palikotem to typowe zagranie taktyczne. Tusk wypuścił go specjalnie bo się boi,że nie miałby z kim budować koalicji.
A tak zawsze te kilka głosów ma, i nie musiałby się bratać z SLD, które podobno jest dogadane z Schetyną. Gdy nie wejdzie do Sejmu Palikot to wtedy premierem będzie Schetyna,a wspierać go będzie SLD. Czy uważacie,że którakolwiek z tych opcji gwarantuje jakiekolwiek zmiany, w czymkolwiek?To jest walka o przywództwo w partii i tyle. Nie wejdzie Palikot to Tusk leci, będzie Schetyna z Napieralskim. Czyli gorzej niż obecnie,chociaż trudno to sobie wyobrazić.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 04.10.2011 o godz. 09:52.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.