|
A co mieli powiedzieć? O.......iliśmy ich bez mydła?
Możecie mówić co chcecie, ale przegraliśmy ten mecz będąc zespołem zdecydowanie gorszym, ktoś wspomniał, że bramka ustawiła mecz. Ustawiła, jak najbardziej, jednak trzeba pamiętać, że przed bramką na 1-0 nasi rywale mieli 2-3 setki. Byliśmy gorsi i musimy to przełknąć.
|