Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6001
Stary 04.10.2011, 08:36
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
ale jak Cupiał chce JUŻ, to nie mają wyjścia i muszą kupować/ sprowadzać za darmo piłkarzy i liczyć, że coś z nich będzie
Cupial co roku chce JUZ, i tak co roku od prawie 10 lat. Tylko gdyby od poczatku zainwestowano w infrastrukture to mialby JUZ Lige Mistrzow po 5 latach, plynnosc sportowo finansowa klubu i 2x wiecej kibicow na stadionie. A teraz przez stosowanie polsrodkow jestesmy w szarej d.
Odpowiedz cytując