pan Dudi napisał(a):

|
ale jak Cupiał chce JUŻ, to nie mają wyjścia i muszą kupować/ sprowadzać za darmo piłkarzy i liczyć, że coś z nich będzie
|
Cupial co roku chce JUZ, i tak co roku od prawie 10 lat. Tylko gdyby od poczatku zainwestowano w infrastrukture to mialby JUZ Lige Mistrzow po 5 latach, plynnosc sportowo finansowa klubu i 2x wiecej kibicow na stadionie. A teraz przez stosowanie polsrodkow jestesmy w szarej d.