Przyszłością świata jest młodzież.Dotyczy to też drużyny sportowej.Kiedyś Wisla była słynna z pracy z młodzieżą w wielu kategoriach wiekowych. Gdzie to wszystko znikneło

? Jak widać legia poszła własciwa drogą. Wymaga to czasu ale jak widać przynosi to lepsze efekty. Nalezy wrócić do żródeł a z czasem będziemy mieć młodych dobrych piłkarzy.