FraMat napisał(a):

Wikink,
jesli Cupiał poprzez Telefonikę daje Wisle pieniądze, z ktorych Wisła może spłacic swój dług wobec Telefoniki, to chyba dobrze?
Wyobraź sobie, że pożyczyleś kasę od bogatego wujka na zakup mieszkania, a kiedy nie masz na spłatę, bogaty wujek mówi, żebyś za jego pieniądze chodził w koszulkach z jego nazwiskiem. Ty się zgadzasz, bierzesz od wujka zarobione dzieki niemu pieniądze i spłacasz swój dług.
A potem wyzywasz go, że musisz mu oddawac zarobioną cięzko przez ciebie kasę.
Ktoś inny nazwałby może Ciebie w takiej sytuacji ciężkim kretynem i niewdzięcznikiem. Jak sądzisz miałby rację?
|
No ja bym powiedział wujkowi zeby sie je.bal o sosne, wykrecił bym mu wała i zrobił z niego kretyna!
