Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5995
Stary 04.10.2011, 07:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wikink,
jesli Cupiał poprzez Telefonikę daje Wisle pieniądze, z ktorych Wisła może spłacic swój dług wobec Telefoniki, to chyba dobrze?

Wyobraź sobie, że pożyczyleś kasę od bogatego wujka na zakup mieszkania, a kiedy nie masz na spłatę, bogaty wujek mówi, żebyś za jego pieniądze chodził w koszulkach z jego nazwiskiem. Ty się zgadzasz, bierzesz od wujka zarobione dzieki niemu pieniądze i spłacasz swój dług.
A potem wyzywasz go, że musisz mu oddawac zarobioną cięzko przez ciebie kasę.
Ktoś inny nazwałby może Ciebie w takiej sytuacji ciężkim kretynem i niewdzięcznikiem. Jak sądzisz miałby rację?
No ja bym powiedział wujkowi zeby sie je.bal o sosne, wykrecił bym mu wała i zrobił z niego kretyna!


Odpowiedz cytując