Wyświetl pojedynczy post
Smyrgu
Blood Brothers
 
 
Od: 11.2002
Skąd: The Land Of Hope And Dreams

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5992
Stary 04.10.2011, 07:07
Wisla teraz musi wygrywac mecz za meczem w lidze...problem tylko taki dlaczego mamy wygrywac wszystko skoro przegrywamy mecz za meczem...LE pewnie zostanie darowana i odpuszczona (choć nigdy nie powinno byc takiego podejscia)...takze petla sie zaciesnia a konkurencja jest "mocna" bo nie mamy zadnej przewagi nad rywalami (ani sportowej, ani organizacyjnej , ani finansowej) tak naprawde los trenera w rekach konkurencji...Wisla jest poki co na tyle slaba ze niewiele od niej zalezy i mamy bardzo maly wplyw na mecze ktore gramy a to problem bvardzo powazny...nurkujemy w dol ale jesli trener to opanuje tzn ze sie nadaje na trenera tego klubu jesli nie to zwyczajnie jest za slaby...a w mojej opini jest słaby

P.S. moje zdanie jest niezmienne aczkolwiek nic nieznaczace...i nie bede go powtarzal...
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 04.10.2011 o godz. 07:09.
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując