Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5991
Stary 04.10.2011, 07:05
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ten komentarz na dole niszczy system - pokazuje jakimi swietnymi ekspertami sa dziennikarze. Skoro takie gafy popelniaja to skad mozna wiedziec, ze to co napisali jest prawdą.


Do korekty ! To obywatel Basałaj jest Prezesem Wisły SSA a obywatel Cupiał Właścicielem Telefoniki, właścicielem zatem i Wisły. Jakże Basałaj mógł jako prezes wezwać się sam do siebie
Jest NADPREZESEM.


ad rem: Maaskant ze swoją holenderską bandą do zwolnienia. Dyscyplinarnego.
dołożył bym jeszcze do tego towarzycha Diaza.
Od zaraz
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując