mitmichael napisał(a):

Ten komentarz na dole niszczy system - pokazuje jakimi swietnymi ekspertami sa dziennikarze. Skoro takie gafy popelniaja to skad mozna wiedziec, ze to co napisali jest prawdą.
Do korekty ! To obywatel Basałaj jest Prezesem Wisły SSA a obywatel Cupiał Właścicielem Telefoniki, właścicielem zatem i Wisły. Jakże Basałaj mógł jako prezes wezwać się sam do siebie
|
Jest NADPREZESEM.
ad rem: Maaskant ze swoją holenderską bandą do zwolnienia. Dyscyplinarnego.
dołożył bym jeszcze do tego towarzycha Diaza.
Od zaraz