mitmichael napisał(a):

Ten komentarz na dole niszczy system - pokazuje jakimi swietnymi ekspertami sa dziennikarze. Skoro takie gafy popelniaja to skad mozna wiedziec, ze to co napisali jest prawdą.
Do korekty ! To obywatel Basałaj jest Prezesem Wisły SSA a obywatel Cupiał Właścicielem Telefoniki, właścicielem zatem i Wisły. Jakże Basałaj mógł jako prezes wezwać się sam do siebie
|
Ale już poniżej napisali poprawnie.
Zwykła pomyłka bez wpływu, jak sądzę, na merytoryczną zawartość artykułu.
Zresztą, dlaczego takie spotkania miałyby być dziwne?
Jak dla mnie, trzeba od czasu do czasu usiąść i porozmawiać, jeśli drużynie nie idzie.
Nie mam wątpliwości, że spotkanie się odbyło, natomiast wnioski pana redaktora ocierają się trochę o S-F...
Równie dobrze mogli rozmawiać o zimowym okienku transferowym.