Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5990
Stary 04.10.2011, 06:49
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ten komentarz na dole niszczy system - pokazuje jakimi swietnymi ekspertami sa dziennikarze. Skoro takie gafy popelniaja to skad mozna wiedziec, ze to co napisali jest prawdą.


Do korekty ! To obywatel Basałaj jest Prezesem Wisły SSA a obywatel Cupiał Właścicielem Telefoniki, właścicielem zatem i Wisły. Jakże Basałaj mógł jako prezes wezwać się sam do siebie
Ale już poniżej napisali poprawnie.
Zwykła pomyłka bez wpływu, jak sądzę, na merytoryczną zawartość artykułu.
Zresztą, dlaczego takie spotkania miałyby być dziwne?
Jak dla mnie, trzeba od czasu do czasu usiąść i porozmawiać, jeśli drużynie nie idzie.
Nie mam wątpliwości, że spotkanie się odbyło, natomiast wnioski pana redaktora ocierają się trochę o S-F...
Równie dobrze mogli rozmawiać o zimowym okienku transferowym.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując