Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5988
Stary 04.10.2011, 06:22
Jak ktos idzie na dywanik do Cupiala to mozna byc pewnym ze jeszcze jedna wpadka i mozna pakowac walizki. Podejrzewam ze Valcxa Cupial zj*** za transfery swoich beznadziejnych ziomków a Basałaja za stadion i brak pomyslow na akademie pilkarską dla dzieciakow.
Odpowiedz cytuj±c