|
Jak ktos idzie na dywanik do Cupiala to mozna byc pewnym ze jeszcze jedna wpadka i mozna pakowac walizki. Podejrzewam ze Valcxa Cupial zj*** za transfery swoich beznadziejnych ziomków a Basałaja za stadion i brak pomyslow na akademie pilkarską dla dzieciakow.
|