|
Hehehe wspanialy widok czerwonej ze wstydu jak burak twarzy Lisa ,ktory robil co mogl by załozyc haka Kaczynskiemu ,niestety Lis jest za cienki z majtach zeby cos takiego zrobic.
A odwolywanie sie do jakis tam nagran sprzed lat Rydzyka,to juz akt kompletnej bezradnosci,Kaczynski nie dawal mu sie sprowokowac i wlasciwie co chwila go tylko madrze ripostowal na jego załosne zaczepki.
Ciekawe co na to szmatłane autorytety pokroju Niesioła czy Wojewodzkiego ,na czym teraz bedą skomlec ,bo maja mało czasu.
|