Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14021
Stary 03.10.2011, 23:54
Jestem w połowie programu i jak na razie cyrk na kółkach, przypomina mi to:

http://www.youtube.com/watch?v=gJGB4bhbEp0

P.S.

myślałem, że zmarszczy olechowskiemu pod stołem
piekna zaba w podpisie