Tak jest, ostatnia panika w PO mnie zdumiewa. Chyba ci kibole strasznie im narobili. Bzdety i ośmieszanie się Sikorskiego i Niesioła na temat kibiców i przykibicach, wielkie halo z oprawą Legii w GW, teraz naładowany Lis przerastał samego siebie, a o kibolach tak się buzował aż miło. Dziś tragedie zielonogórską znów Tusk osądził, ocenił, wszystko wyjaśnił i jeszcze zwala odpowiedzialnosć na innych polityków. A tym spotem uderzającym takze w kibiców to już kompromitują się na całej linii. Spot jest emitowany w TV, a fani PO tak go tytułują na YT:
http://www.youtube.com/watch?v=h4l5ZkZOrYI
hahaha
Przy okazji inne ciekawe kontr filmiki.
http://www.youtube.com/watch?v=7elZ_3CSC4o
http://www.youtube.com/watch?v=EauZe_YAXAU
Oj dziady, dziady.
