Charlie napisał(a):

Z Legią zagralismy trzema DPŚ
BTW Maaskant widziany dzisiaj na Piłsudzkiego z żoną, będącą już w zaawansowanej ciąży
|
A którzy to byli bo po za Sobolem to żadnego nie widziałem, przynajmniej w 1 składzie
A co do ciąży...powinny być zakłady czy urodzi u nas czy w Holandii - stawiał bym na to drugie bo mimo iż moim zdaniem , pozycja trenera powinna być niezagrożona, to nagonka jest już tak duża że na prawdę wielki szacun dla Cupiała, jeśli jej się nie podda.