Wyświetl pojedynczy post
kulek
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14008
Stary 03.10.2011, 22:33
Jakby nasi piłkarze grali z taką zawziętością jak Lis darzy nienawiścią Kaczyńskiego to mistrzostwo co rok a o europejskie puchary nie musielibyśmy się martwić