Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kulek
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
14008
03.10.2011, 22:33
Jakby nasi piłkarze grali z taką zawziętością jak Lis darzy nienawiścią Kaczyńskiego to mistrzostwo co rok
a o europejskie puchary nie musielibyśmy się martwić
kulek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kulek
Znajdź inne posty napisane przez kulek