|
Niechęć Lisa była w 100 % jawna.
Ale jak dla mnie Kaczyński mógł się w kilku fragmentach tego wywiadu zaprezentować lepiej , nie dać sprowokować.
Wiadomo , że przy takim nastawieniu Lisa( i wiadomej twórczości publicystycznej) nie jest to łatwa sprawa , ale z drugiej strony jak już się godzi na takie coś , to trzeba być przygotowanym że będzie bardzo trudno utrzymać nerwy na wodzy.
Generalnie dobra prezentacja , ale nie bardzo dobra/celująca i biorąc pod uwagę przyszłość , trzeba zaakceptować fakt , że Kaczyński nigdy nie będzie prymusem tego typu wystąpień medialnych.
|