|
Lis w dzisiejszym programie pokazał taką dozę nienawiści , i agresji w stosunku do Kaczyńskiego ( który chwała mu za to nie dał się sprowokować ) że wyglądało aż śmiesznie , na każde głupie pytanie gdy tylko dostał rzeczową odpowiedź wysuwał kolejne ciekawostki conajmniej jakby mi kazali czytać "fakt"-a, ja pier.... i jeszcze gość POtrafi powiedzieć ze w Polsce PIS nie potrafi rozmawiać o rzeczach ważnych tylko zaczyna konflikty , Program tak obiektywny że Putin By się takiego redaktora po swojej stronie nie powstydził
|