Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13995
Stary 03.10.2011, 21:56
Za 40 minut na TV Polonia powtorka najwiekszego nokautu w historii polskiej debaty wyborczej od czasow samobojstwa Wałęsy z podawaniem nogi heh
WISŁA PANY !!