DeadOrAlive napisał(a):

Oglądał ktoś dzisiejszego Lisa ?
Śmiechem na sali jest to, że ten człowiek przychodzi nie przygotowany do spotkania z J.Kaczyńskim, mając niepoprawne dane, a ponadto wytaczając sprawy sprzed paru lat.
|
No żałosny gość, poza tym ze złości aż mu plamy na twarzy wychodziły. Typowy rozpaczliwy objaw zawiści aż przykro się gościa oglądało, był punktowany każdym swoim pytaniem.