Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13993
Stary 03.10.2011, 21:50
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś dzisiejszego Lisa ?

Śmiechem na sali jest to, że ten człowiek przychodzi nie przygotowany do spotkania z J.Kaczyńskim, mając niepoprawne dane, a ponadto wytaczając sprawy sprzed paru lat.
No żałosny gość, poza tym ze złości aż mu plamy na twarzy wychodziły. Typowy rozpaczliwy objaw zawiści aż przykro się gościa oglądało, był punktowany każdym swoim pytaniem.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"