Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5981
Stary 03.10.2011, 21:39
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
PANOWIE CZY WY wyobrażacie sobie firmę dającą powiedzmy 3 miliony euro za miejsce na reklamę po czym pieniądze trafiają na konto TF czyli Cupiała w zamian pojawia się kilku darmowych dziadków ........NO CHYBA ŻE TO BĘDZIE DOM STARCÓW .BEZ PIENIĘDZY NIEMA PIŁKI A BEZ PIŁKI NIE BĘDZIE PIENIĘDZY I NIE MA SIĘ CO WINIĆ DS I TRENERA ONI SĄ BEZRADNI ,NA TEMAT PREZESA SIĘ NIE WYPOWIADAM FACET SWIETNIE ZARABIA WIĘC SIEDZI CICHO
Wikink,
jesli Cupiał poprzez Telefonikę daje Wisle pieniądze, z ktorych Wisła może spłacic swój dług wobec Telefoniki, to chyba dobrze?

Wyobraź sobie, że pożyczyleś kasę od bogatego wujka na zakup mieszkania, a kiedy nie masz na spłatę, bogaty wujek mówi, żebyś za jego pieniądze chodził w koszulkach z jego nazwiskiem. Ty się zgadzasz, bierzesz od wujka zarobione dzieki niemu pieniądze i spłacasz swój dług.
A potem wyzywasz go, że musisz mu oddawac zarobioną cięzko przez ciebie kasę.
Ktoś inny nazwałby może Ciebie w takiej sytuacji ciężkim kretynem i niewdzięcznikiem. Jak sądzisz miałby rację?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując