wikink1 uwierz bez pieniędzy też jest piłka przykładem może być jedna z rewelacji a dokładniej Podbeskidzie które jest pozbawione wielkich znanych nazwisk na dzień dzisiejszy ma lepszy bilans niż Cracovia ŁKS czy GKS Bełchatów i Zagłębie.Do
kriswisla i nesta podobno Kafarski jest na wylocie i zapewne lepiej sprawdził by sie niż Borek ale tylko w ostateczności .A tak na poważnie wiadomo coś na temat sparingów prze najbliższe 11 dni oprócz tego co ma być w najbliższą sobotę