Ej...przecież na koniec 1. Śląsk 2. Wisła + np. puchar dla Wisły to byłby bardzo dobry wynik.
Jest tylko jeden problem - 2 miejsce nie daje szansy na walkę o LM

I dlatego w pucharach musimy ciułać punkciki, i sciskać kciuki nawet za największych wrogów, żeby w końcu za 2-3 lata mieć dwie drużyny w LM jak ma teraz Rumunia.