Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16929
Stary 03.10.2011, 20:46
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
spokojnie to tylko 3 pkt po 9 kolejkach

PS.
jak w ostatnich latach Wisła nie wygrywała na Łazienkowskiej to był mistrz

w Legii i tak się zaraz coś spartoli,
Śląska obawiam się bardziej,ale czy to będzie jakaś tragedia?
Ej...przecież na koniec 1. Śląsk 2. Wisła + np. puchar dla Wisły to byłby bardzo dobry wynik.

Jest tylko jeden problem - 2 miejsce nie daje szansy na walkę o LM I dlatego w pucharach musimy ciułać punkciki, i sciskać kciuki nawet za największych wrogów, żeby w końcu za 2-3 lata mieć dwie drużyny w LM jak ma teraz Rumunia.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując