Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5978
Stary 03.10.2011, 20:39
Swoją drogą, to dziwaczne: zdobyliśmy MP i LE, a Legia PP i LE. Oni mają wielki sukces, a my klęskę! Skorża to człowiek sukcesu, a Maaskant szrlatan! Rozumiem, że różne Borki mogą taki światopogląd narzucać, ale że na wiślackim forum takie się znajdą "postaci", to jeży mi resztki włosów! Zdobycie 13. MP było niekwestionowanym sukcesem, bo nikt nie przypuszczał, że Wisłę na to stać, wejście do LE, to również olbrzymi sukces, bo przez wiele lat drogę do tych rozgrywek zmykały nam Karabachy czy Levadie.
Że klub ten sukces spieprzył marketingowo i zamienił na zawodzenia po utraconej LM to inna sprawa. W Warszawie tłumy przychodzą na zespół z Izraela, a u nas połowa stadionu na klubie z Danii. Kto więcej zarobi ten kupi droższych ( i pewnie lepszych pilkarzy).
Mamy lepsze (a przynajmniej porównywalne) wyniki i atmosferę totalnej porażki. Lepiej nauczmy się cenić to, co mamy
Odpowiedz cytując