ociec Ciemka napisał(a):

(swoją drogą doczekałem się czasów, że MP jest wyżej stawiane niż dobry występ w LE )
|
No to zapodam Ci jeszcze cytat z postu z forum Amici:
Cytat:
|
"oni ciągle jarają się swoimi mistrzostwami polski." Oddałbym wszystkie te manczestery, juventusy i inne dzike węże za zdobywanie z taką regularnościa MISTRZA POLSKI.
|