Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5975
Stary 03.10.2011, 19:36
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
(swoją drogą doczekałem się czasów, że MP jest wyżej stawiane niż dobry występ w LE )
No to zapodam Ci jeszcze cytat z postu z forum Amici:
Cytat:
"oni ciągle jarają się swoimi mistrzostwami polski." Oddałbym wszystkie te manczestery, juventusy i inne dzike węże za zdobywanie z taką regularnościa MISTRZA POLSKI.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując