Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )
Offline
#
7053
03.10.2011, 19:27
stac kolege tylko na odpiski na poziomie ignoranta ?
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
ziuk_NYC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziuk_NYC
Znajdź inne posty napisane przez ziuk_NYC