Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5969
Stary 03.10.2011, 18:31
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
W wywiadzie dla weszło Borek cos wspominał ze chetnie by sprobował sie w takiej roli ,to dawac go ,mlody ambitny,kochajacy futbol majacy kontakty zna jezyki
Dokładnie o jakie znajomości chodzi?z Iwanem czy Swierczewskim?A z tymi językami to dokładnie jakie?Komentować i gadać jak to jest za zachodzie i powinno być nas to każdy potrafi. Tylo nie te realia i nie te pieniądze. Idzcie w cholere z takimi propozycjami. To już wolę Kapkę. Bez kitu.
Stan jest dobry,bo nie dość,że pracował już na takim stanowisku w poważnym klubie,to widać,że ma notes pełen ciekawych nazwisk,ale i on bez kasy za wiele nie zrobi. Sciągnięcie Melikosna i wypożyczenie za pól darmo Bitona,plus Jovanovic na 5 lat to majstersztyk. No ale więcej i on nie może.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując