Dokładnie o jakie znajomości chodzi?z Iwanem czy Swierczewskim?A z tymi językami to dokładnie jakie?Komentować i gadać jak to jest za zachodzie i powinno być nas to każdy potrafi. Tylo nie te realia i nie te pieniądze. Idzcie w cholere z takimi propozycjami. To już wolę Kapkę. Bez kitu.
Stan jest dobry,bo nie dość,że pracował już na takim stanowisku w poważnym klubie,to widać,że ma notes pełen ciekawych nazwisk,ale i on bez kasy za wiele nie zrobi. Sciągnięcie Melikosna i wypożyczenie za pól darmo Bitona,plus Jovanovic na 5 lat to majstersztyk. No ale więcej i on nie może.