Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16925
Stary 03.10.2011, 18:20
A w Kielcach Korona dominuje w każdym aspekcie nad Górnikiem. Po raz pierwszy oglądam od początku mecz 'scyzorów' i przyznam, że grają naprawdę dobrze. Przede wszystkim agresywny pressing, walka o każdą piłkę i dobre operowanie piłką.
Odpowiedz cytując