Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14886
Stary 03.10.2011, 17:58
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Bo to są najemnicy bez serca do walki... Nie wszyscy oczywiscie.
Byli Brożkowie, był Szymkowiak, Baszczyński, Głowacki - żegnaliście bez żalu. Teraz zdziwienie, że nowi mają wyjebane za klub.

Odejdzie Małecki (ku radości wielu), skończy karierę Sobol i kto zostanie? Nikogo nie widzę, kto by czuł jakikolwiek związek z Wisłą. To jedyna zapowiedź Basałaja, która spełniła się w stu procentach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując