Mario Nh napisał(a):

|
Bo to są najemnicy bez serca do walki... Nie wszyscy oczywiscie.
|
Byli Brożkowie, był Szymkowiak, Baszczyński, Głowacki - żegnaliście bez żalu. Teraz zdziwienie, że nowi mają wyjebane za klub.
Odejdzie Małecki (ku radości wielu), skończy karierę Sobol i kto zostanie? Nikogo nie widzę, kto by czuł jakikolwiek związek z Wisłą. To jedyna zapowiedź Basałaja, która spełniła się w stu procentach.