Cytat:
Nie przesadzaj, aż tak źle nie jest.
Tym czym różni sie Cupiał od JW ocenimy po kilku latach. Najpierw niech własciciel Polonii osiągnie taki staż jak Boguś.
Chociaz ....nei wiem, szukanie winnych teraz nic nam nie da. Trzeba sie wziąć w garść i zapierdalać.
|
Chyba jedynie większymi (choć ograniczonymi) pokładami cierpliwości.
Obaj zrobili dokładnie to samo- zainwestowali w najlepszych POLSKICH zawodników w danych latach. To, że Cupiał miał znacznie lepszy materiał to już inna brożka.
Obaj NIE zainwestowali w rozwój młodych. Owszem, wiem- już po inwestycji trzeba mieć skład na lata, ale to właśnie Cupiał nie zainwestował w odpowiednim momencie w rozój młodych. Brak kasy? Niedawno wyliczaliście ponad 20mln euro ze sprzedaży najlepszych zawodników. Teraz ta inwestycja zaczęłaby się zwracać. To Cupiał nie zauważył, że skład się starzeje, wymiana pokoleń jest nieuchronna. Czasy zespołu/-ów, który/-e awansował/-ałyby do LM już minęły.
Niestety nie dowiemy się, czy JW będąc na miejscu Cupiała postąpiłby właśnie w ten sposób, czy powieliłby błędy Cupiała sprzedając najlepszych graczy ściągając w zamian zawodników gorszych za grosze.