Belzebub napisał(a):

Ostatnio wydawało mi się będąc w okolicach stadionu, że wejście główne na trybunę zostało pomalowane na kolor "kremowy"..Przywidziało mi się, czy rzeczywiście zostało to wykonane? Ma ktoś jakies foto?
Byc może słońce spowodowało ten efekt, ale wyglądało całkiem przyjemnie
|
Byłem w sobotę na meczu koszykarek i miałem podobne odczucie - wejście "zrobiło się" całkiem całkiem. Pamiętam, że pomyślałem, że gdyby tak zrobiono z całą elewacją to stadion z zewnątrz wyglądałby dużo, dużo lepiej.