Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14882
Stary 03.10.2011, 14:07
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
W swoich rozważaniach, weźcie pod uwagę jeden istotny szczegół. Otóż obecna polityka klubu przynosi,jakby nie było,korzyści. Trudno to zanegować ale postęp jest. Zdobyliśmy MP i teraz gramy w LE. Znaczy się bierzemy w niej udział Nie ma co narzekać. Niezłą kasę zarobiliśmy na samych eliminacjach do LM,teraz w LE tez coś skapnie. Ba,nawet mimo bezbarwnej gry jesteśmy w czubie tabeli. No to po co coś zmieniać jak jest dobrze? Podejrzewam,że to wszystko się nawet bilansuje. A jak uda się sprzedać za niezłą kasę Meliksona, to nawet Wisła wyjdzie na plus. Więc po co zmieniać? Biton jest do wykupienia, ale patrząc na politykę w naszym klubie,to skoro udało się za grosze wyciągnąć takiego grajka, to czemu ma się nie udać podobnego wypożyczyć za rok?To samo z Nunezem. Był Sivakov jest Nunez. Trzeba płacić za dwóch kupę kasy a tak, za grosze można wypożyczyć podobnych?To co byście wybrali?

Polonia nas raczej sportowo nie odstawi, oni podopisują jakiś Boninów, Sikorskich a tacy goście MP nie robiąCo najwyżej Legia. Stadion jest, teraz ITI będzie miało nowego właściciela, bogatego,który może zainwestować w klub więcej kasy. Do tego mają młodych, co sezon ktoś wchodzi do pierwszej drużyny. To ostatnie przybrało wręcz niepokojące rezultaty. Przy takim przerobie trafią w końcu na kogoś wartego uwagi, i wtedy mogą zdominować ligę. A jak sprzedadzą, to za niezły grosz i to znów może ich napędzić.

Wygląda na to,że u nas rotacja zawodników będzie dosyć duża. Wypada się do tego przyzwyczaić.
Krótkotermonowo przynosi korzysci, dlugofalowo juz niestety nie. Kasa zarobiona, mamy Meleksa na sprzedaz za dobra kwote tylko co z tego? Pieniadze nie beda reinwestowane wogole lub w takiej wielkości aby to się dalej kreciło przynajmniej polowa z zarobionej kwoty.
To juz wiemy, bo potwierdza to terner i prezes - szukamy tanio lub darmo. Jestesmy w czubie tabeli a technicznie w jej srodku czyli jak rok temu, gdzie postep w tej materii?. Bilansuja sie tylko pieniadze i to chyba sporo na plus, reszta - wyniki - juz chyba nie bardzo. Biton wykupiony nie zostanie 1.6 za pilkarza przy wydaniu z w ostanich okienkach (dwoch) okolo 1-1,5 mln EUR. Mozemy dalej wypozyczac tylko, czy majac po 3 wypozyczonych co rok do pierwszego skladu, zgramy druzyne?.

Polonia nie odstawi bo tam jest dom wariatow ale Legia, Lech już tak, oni juz zbieraja plon z inwestycji w mlodziez, pewnie na nastepny ogien pojda osrodki treningowe, maja dobra frekwencje(Byla by u pyr napewno gdyby nie strajkowali). Ile u nich gra wychowankow a ile wypozyczonych?

U nas niestety zmierza to do ciagleej prowizorki i wyrywania kolejnych pieniedzy malymi nakladami, rotacja bedzie coraz wieksza bo zaraz dojdzie wiek zawodnikow, konczace sie kontakty a wtedy pojedynczy gracze beda gorsi bo na raz trzeba bedzie "pozyskac" ich wiecej. Dodatkowo swojej mlodziezy brak. Rownia pochyla.
Ostatnio edytowane przez borys : 03.10.2011 o godz. 14:10.
Odpowiedz cytując