Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19823
Stary 03.10.2011, 14:05
Ostatnio wydawało mi się będąc w okolicach stadionu, że wejście główne na trybunę zostało pomalowane na kolor "kremowy"..Przywidziało mi się, czy rzeczywiście zostało to wykonane? Ma ktoś jakies foto?

Byc może słońce spowodowało ten efekt, ale wyglądało całkiem przyjemnie
Odpowiedz cytując