Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14881
Stary 03.10.2011, 14:04
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tofik, i tak źle nie jest, mógłby Cupiał byc jak Wojciechowski i co by teraz było ? Zapewne ruiny stadionu po zniszczonej drużynie.
Czym na dobrą sprawę Cupiał różni się od JW? Oprócz tego, że stroni od mediów i nie wydaje kasy na takie pierdoły jak transfery? Nie zwalnia trenerów? Nie słucha pierdół opowiadanych przez "życzliwych"? Nie obraża się jak dziecko po porażce? Wszystko to mamy u siebie, tyle, że nie wprost.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując