szprotson napisał(a):

|
tofik, i tak źle nie jest, mógłby Cupiał byc jak Wojciechowski i co by teraz było ? Zapewne ruiny stadionu po zniszczonej drużynie.
|
Czym na dobrą sprawę Cupiał różni się od JW? Oprócz tego, że stroni od mediów i nie wydaje kasy na takie pierdoły jak transfery? Nie zwalnia trenerów? Nie słucha pierdół opowiadanych przez "życzliwych"? Nie obraża się jak dziecko po porażce? Wszystko to mamy u siebie, tyle, że nie wprost.