zim zum napisał(a):

|
A czym on się różni od nich ?
|
tym że po w.......u usłyszysz ze nie było tak źle a przeciwnik wygrał fartem. Po meczu z naszą przewagą usłyszysz ze powinno być 5:0 , wiec aż strach myśleć co można by usłyszeć po wygranej 4:0 z mocnym rywalem.
E: ale nie zwalniał bym

Bo po co. Przeciez jak by miał polecieć Roberto, to razem z nim powinien Basałaj którego "ponoć" dni są policzone.