Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14879
Stary 03.10.2011, 13:50
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Powiem więcej. Obawiam się, że jeżeli Bogusław Cupiał nie poczuje tej samej pasji i optymizmu, co na początku przygody z Wisłą i nie poprze tego działaniami oraz kasą, marginalizacja Wisły będzie nieunikniona.
p Cupiał od początku nie czuje tematu zarządzania klubem. Gdyby tak było boiska by zrobiono 10 lat temu), a na nich stadka młodzieży biegające za piłką.
Jakieś klubowe struktury również.
O transferach nie wpominam. Bo to kwestia jaki się wybierze model zarządzania klubem. U nas przez tyle lat na żaden się nie zdecydowano.
Ale myślę, że do tego się już wszyscy przyzwyczaili. Z nim do końca będzie mentalny rollercoaster.
Ostatnio edytowane przez tofik : 03.10.2011 o godz. 13:54.
..
Odpowiedz cytując