Kurz napisał(a):

|
Powiem więcej. Obawiam się, że jeżeli Bogusław Cupiał nie poczuje tej samej pasji i optymizmu, co na początku przygody z Wisłą i nie poprze tego działaniami oraz kasą, marginalizacja Wisły będzie nieunikniona.
|
p Cupiał od początku nie czuje tematu zarządzania klubem. Gdyby tak było boiska by zrobiono 10 lat temu), a na nich stadka młodzieży biegające za piłką.
Jakieś klubowe struktury również.
O transferach nie wpominam. Bo to kwestia jaki się wybierze model zarządzania klubem. U nas przez tyle lat na żaden się nie zdecydowano.
Ale myślę, że do tego się już wszyscy przyzwyczaili. Z nim do końca będzie mentalny rollercoaster.