Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5943
Stary 03.10.2011, 13:22
Grymas napisał(a):Wyświetl post
Już kolejna osoba wspomina coś o działaniach w klubie, ponoć trwają rozmowy z Maaksantem na temat rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron... oby to nie była prawda... ale kto wie co NadPrezes wymyślił.
Chora decyzja.
Nie jestem zwolennikiem Maaskanta, ale zwalnianie teraz trenera to strzał w kolano.
Niech dogra do końca kontraktu, bo nie mam zamiaru oglądać na ławce Michniewiczów, Tarasiewiczów i tym podobnych egzotycznych wynalazków.
Jak chcą go zwolnić, proszę bardzo, ale w lecie i tylko wtedy, jeśli przyjdzie ktoś znacznie lepszy. I oczywiście pod warunkiem dokupienia kilku zawodników na wysokim poziomie.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując