Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14878
Stary 03.10.2011, 13:18
W swoich rozważaniach, weźcie pod uwagę jeden istotny szczegół. Otóż obecna polityka klubu przynosi,jakby nie było,korzyści. Trudno to zanegować ale postęp jest. Zdobyliśmy MP i teraz gramy w LE. Znaczy się bierzemy w niej udział Nie ma co narzekać. Niezłą kasę zarobiliśmy na samych eliminacjach do LM,teraz w LE tez coś skapnie. Ba,nawet mimo bezbarwnej gry jesteśmy w czubie tabeli. No to po co coś zmieniać jak jest dobrze? Podejrzewam,że to wszystko się nawet bilansuje. A jak uda się sprzedać za niezłą kasę Meliksona, to nawet Wisła wyjdzie na plus. Więc po co zmieniać? Biton jest do wykupienia, ale patrząc na politykę w naszym klubie,to skoro udało się za grosze wyciągnąć takiego grajka, to czemu ma się nie udać podobnego wypożyczyć za rok?To samo z Nunezem. Był Sivakov jest Nunez. Trzeba płacić za dwóch kupę kasy a tak, za grosze można wypożyczyć podobnych?To co byście wybrali?

Polonia nas raczej sportowo nie odstawi, oni podopisują jakiś Boninów, Sikorskich a tacy goście MP nie robiąCo najwyżej Legia. Stadion jest, teraz ITI będzie miało nowego właściciela, bogatego,który może zainwestować w klub więcej kasy. Do tego mają młodych, co sezon ktoś wchodzi do pierwszej drużyny. To ostatnie przybrało wręcz niepokojące rezultaty. Przy takim przerobie trafią w końcu na kogoś wartego uwagi, i wtedy mogą zdominować ligę. A jak sprzedadzą, to za niezły grosz i to znów może ich napędzić.

Wygląda na to,że u nas rotacja zawodników będzie dosyć duża. Wypada się do tego przyzwyczaić.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując