W swoich rozważaniach, weźcie pod uwagę jeden istotny szczegół. Otóż obecna polityka klubu przynosi,jakby nie było,korzyści. Trudno to zanegować ale postęp jest. Zdobyliśmy MP i teraz gramy w LE. Znaczy się bierzemy w niej udział

Nie ma co narzekać. Niezłą kasę zarobiliśmy na samych eliminacjach do LM,teraz w LE tez coś skapnie. Ba,nawet mimo bezbarwnej gry jesteśmy w czubie tabeli. No to po co coś zmieniać jak jest dobrze? Podejrzewam,że to wszystko się nawet bilansuje. A jak uda się sprzedać za niezłą kasę Meliksona, to nawet Wisła wyjdzie na plus. Więc po co zmieniać? Biton jest do wykupienia, ale patrząc na politykę w naszym klubie,to skoro udało się za grosze wyciągnąć takiego grajka, to czemu ma się nie udać podobnego wypożyczyć za rok?To samo z Nunezem. Był Sivakov jest Nunez.

Trzeba płacić za dwóch kupę kasy a tak, za grosze można wypożyczyć podobnych?To co byście wybrali?
Polonia nas raczej sportowo nie odstawi, oni podopisują jakiś Boninów, Sikorskich a tacy goście MP nie robią

Co najwyżej Legia. Stadion jest, teraz ITI będzie miało nowego właściciela, bogatego,który może zainwestować w klub więcej kasy. Do tego mają młodych, co sezon ktoś wchodzi do pierwszej drużyny. To ostatnie przybrało wręcz niepokojące rezultaty. Przy takim przerobie trafią w końcu na kogoś wartego uwagi, i wtedy mogą zdominować ligę. A jak sprzedadzą, to za niezły grosz i to znów może ich napędzić.
Wygląda na to,że u nas rotacja zawodników będzie dosyć duża. Wypada się do tego przyzwyczaić.