Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5938
Stary 03.10.2011, 13:07
Cytat:
Wisła wtopiła z Legia jak Arsenal z ManU... a co zrobiono w Londynie? zostawiono kolesia dano mu jeszcze hajsu na transfery.. i mimo wszystko dalej kiepsko idzie im na wyjazdach.. tylko że oni mają więcej cierpliwości niż My Polacy..
Przykład Arsenalu ch*owy. Tam niestety nigdy niczego nie osiągną pod wodzą Wengera. Mam nadzieję, że Maaskant będzie jego przeciwieństwem.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując